Radio Fama o Firmie Przyjaznej Mamie

20 stycznia 2011 o godz. 10.15 w Radiu FAMA Beata Kącka opowiedziała o "Firmie przyjaznej mamie". Program został sfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN, "Świętokrzyska firma równych szans".

Czytaj dalej

Wygraliśmy konkurs FPR w świętokrzyskim

27 lutego 2014 w Hotelu Uroczysko w Cedzynie na gali wojewódzkiej konkursu Firma Przyjazna Rodzicom, Agnieszka Kozieł i Agnieszka Prokop-Bąk odebrały nagrodę za zajęcie I miejsca LEX BUFIKS w kategorii małe przedsiębiorstwa. 

 

 

Wygraliśmy z międzynarodowymi korporacjami

18 lutego 2010 w teatrze Polonia Krystyny Jandy w Warszawie odebraliśmy statuetkę - nagrodę główną za zwycięstwo w V edycji ogólnopolskiego plebiscytu  FIRMA PRZYJAZNA MAMIE zorganizowanego przez miesięczniki "Dziecko" i "Poradnik Domowy”.

Czytaj dalej

Wyróżniono nas na ogólnopolskiej gali konkursu FPR

Podczas uroczystej Gali Finałowej I edycji ogólnopolskiego konkursu "Firma Przyjazna Rodzicom", która odbyła się 27 marca 2014 w Polonia Palace Hotel w Warszawie otrzymaliśmy wyróżnienie za zorganizowanie lokalnej kampanii społecznej "PRACODAWCO! ODPOWIEDZIALNA I ZORGANIZOWANA TO PRACUJĄCA MAMA!"

Czytaj dalej

Radio Kielce Dyskusja o pracy zawodowej kobiet

14 czerwca 2012  Beata Kącka została zaproszona do udziału z dyskusji na temat sondażu zleconego przez pełnomocniczkę rządu ds. równego traktowania Agnieszkę Kozłowską-Rajewicz. Sondaż pokazuje, że o rolach w związku i rodzinie wciąż myślimy w tradycyjny sposób.

Czytaj dalej

Zwyciężyliśmy w konkursie DOBRY PRACODAWCA

Miło nam poinformować, że  zdobyliśmy największą ilość punktów i tytuł DOBREGO PRACODAWCY w kategorii mikro i małe przedsiębiorstwa w ogólnopolskim konkursie "Dobre Praktyki Pracodawców" zorganizowanym w ramach kampanii: "Etat Tata. Lubię to!", której twarzą został Maciej Kurzajewski.  Projekt zakłada promocję efektywnego łączenia roli rodzica z pracą zawodową.

Czytaj dalej

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-czwartek
8.00 - 16.00

piątek
8.00 - 14.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 666 388 834
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063