Centrum Kompleksowego Wsparcia Biznesu Beata Kącka (skrót CKWB) dzięki zaufaniu ponad 500 klientów, od 15 lat jest lokalnym liderem rynku usług profesjonalnych dla biznesu. Do 31 grudnia 2015 roku firma występowała pod nazwą Biuro Rachunkowe LEX BUFIKS Beata Kącka. W wyniku powiększenia katalogu usług przeszła proces rebrandingu produktu i marki. Naszą misją jest wspieranie rozwoju biznesu, ponieważ wierzymy, że kiedy biznes się rozwija, rozwija się świat. Zatrudniamy pracowników, których łączą wspólne wartości i przywiązanie do dostarczania klientom wysokiej jakości usług. Doświadczenie ekspertów, przeplata się z entuzjazmem i kreatywnością młodych pracowników. Przywiązujemy dużą uwagę do procesu rekrutacji, ponieważ uważamy, że kiedy zatrudniamy wyjątkowych ludzi, dajemy klientom wyjątkową jakość.
 
Dbając o jakość wykonywanych usług inwestujemy w rozwój zasobów ludzkich oraz innowacyjne rozwiązania organizacyjne i technologiczne. Wyróżniamy się na lokalnym rynku nieszablonowymi działaniami, budując w ten sposób wybitną markę. Generując zyski dla firmy i odnosząc sukcesy, jednocześnie postępujemy odpowiedzialnie wobec społeczeństwa i środowiska naturalnego. Angażujemy się w działania na rzecz lepszego funkcjonowania lokalnej rzeczywistości poprzez organizowanie akcji społecznych, współpracę ze szkołami, lokalnymi instytucjami i organizacjami pozarządowymi. Nasze działania wewnątrz i na zewnątrz organizacji oparte są na budowaniu biznesu opartego na wartościach, ponieważ wierzymy, że kiedy tworzymy wartościowy biznes, tworzymy wartościowy świat!

 

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-czwartek
8.00 - 16.00

piątek
8.00 - 14.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 666 388 834
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063