KADRA ZARZĄDZAJĄCA


Beata Kącka CEO w firmie CKWB

Ukończyła studia wyższe na kierunku Doradztwo Podatkowe i Finansowe w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach oraz uzyskała tytuł magistra Rachunkowości Politechniki Radomskiej. Absolwentka studiów podyplomowych Lider Zarządzania oraz kierunku Lean Management w Usługach Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Decyzją Ministerstwa Finansów otrzymała Świadectwo Kwalifikacyjne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych numer 34731/03. Posiada międzynarodowe certyfikaty "Kaizen Practician in services" numer ID 89654 oraz "Kaizen Coach in services" numer ID 89654 wydane przez Kaizen Institute a także certyfikat "International DiSC Everything Manager" numer 56/KM2/2014 wydany przez Inscape Partners International. Doświadczenie zawodowe w księgowości zdobywała w  ZPUE SA oraz Tartak Olczyk. Od roku 2002 zarządza CKWB jako właściciel oraz występuje jako ekspert w zakresie rachunkowości. Przewodnicząca rady nadzorczej i dyrektor finansowy ZPD Arbor sp. z o.o. 

Członek wspierający Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Członek Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Powiatowej Rady Rynku Pracy we Włoszczowie oraz stowarzyszenia LGR Między Nidą a Pilicą. V-ce prezes stowarzyszenia Włoszczowa na Obcasach.

Mama dwójki dorosłych dzieci. Księgowość to jej pasja, ale wciąż odkrywa ich coraz więcej.

Życiowe motto: Pracuj mądrze  - nie ciężko.


 

Edyta Michalska, Menadżer Działu KEP w firmie CKWB

Absolwentka studiów wyższych Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach na Wydziale Zarządzania i Administracji kierunek Politologia. Ukończyła studia podyplomowe kierunek: Zarządzanie Finansami i Księgowość na Uniwersytecie Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Ekonomii i Prawa im. Prof. E. Lipińskiego w Kielcach.

Certyfikowany specjalista ds. kadr i płac nr 303/2010 wydany prze Polskie Towarzystwo Ekonomiczne oddział w Poznaniu. Uzyskała certyfikat nr 203 U/SPeS z zakresu Innowacyjnego Zarządzania - Psychologia Biznesu Metodą ”SPeS wydany przez Koneckie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości. Ukończyła również certyfikowane szkolenie Controlling – skuteczne zarządzanie zmianą w przedsiębiorstwie zorganizowane przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową.

Doświadczenie z zakresu dokumentacji podatkowej małych i średnich przedsiębiorstw zdobywała od 2007 roku w CKWB, gdzie jest specjalistą w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku VAT. Na stanowisku menadżerskim od roku 2011.

Mama Adasia.

Motto życiowe: Wiedza bierze się z doświadczenia


  • Przy stole
    Kiedy zatrudniamy
    wyjątkowych ludzi
    dajemy Klientom
    wyjątkową jakość

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-czwartek
8.00 - 16.00

piątek
8.00 - 14.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 666 388 834
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063