• Start
  • Usługi
  • Wynajem sali szkoleniowej

 

Wynajem sali szkoleniowej CKWB Beata Kącka

WYNAJEM SALI SZKOLENIOWEJ

Twoje szkolenia
Nasza sala

Planujesz

szkolenie
spotkanie
małą konferencję?

Dobrze trafiłeś!

Mamy na sali wszystko czego potrzebujesz!

Sala szkoleniowa na wynajem CKWB Beata Kącka


Sala szkoleniowa przygotowywana jest indywidualnie na życzenie klientów – jesteśmy w stanie zaaranżować ją zależnie od wymagań. Ustawiamy krzesła i stoły w dowolnej możliwej konfiguracji, na przykład teatralnej, konferencyjnej czy szkolnej. W układzie teatralnym, możemy swobodnie pomieścić do 40 osób!

Do dyspozycji jest pełne wyposażenie multimedialne i biurowe, takie jak: rzutnik multimedialny, laptop, ekran, flipchart, tablice suchościeralne, projektor, nagłośnienie, drukarka, ksero, skaner, niszczarka. Chcesz nakręcić szkolenie? Bardzo proszę! Postawimy na sali naszą kamerę na statywie!

Sala posiada dostęp do internetu Wi-fi oraz światła dziennego jak również dwa rodzaje rolet umożliwiające zaciemnienie sali. Tablice magnetyczne na ścianach pozwolą na rozmieszczenie wokół uczestników efektów pracy z flipchartu, co pozwoli im lepiej zapamiętać prezentowane treści.

W sąsiedztwie sali znajduje się zaplecze kuchenne z pełnym wyposażeniem (lodówka, zmywarka, kuchenka, naczynia). Świeżo parzona kawa z naszego ekspresu czy aromat różnorodnych herbat pobudzi uczestników spotkania do intensywnej pracy.

Na sali znajduje się również kącik wypoczynkowy, w którym w trakcie przerwy można prowadzić ożywione doskonałą herbatą lub kawą dyskusje. Istnieje możliwość zamówienia cateringu. Bezpłatny parking przed budynkiem pomieści swobodnie około 40 samochodów.

Masz jakieś życzenie? Jesteśmy na nie otwarci!

Kontakt

Justyna Miśtal

T:+48 666 388 834

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-czwartek
8.00 - 16.00

piątek
8.00 - 14.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 666 388 834
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063