Walka z rakiem na Dniach Włoszczowy

W dniach 29-30 sierpnia 2008 na włoszczowskim stadionie odbyły się organizowane przez Urząd Gminy we Włoszczowie Dni Włoszczowy. W tym roku przyświecało im hasło: "Włoszczowa ma haka na raka", bowiem podczas imprezy wspólnie z urzędem gminy namawialiśmy kobiety do badań profilaktycznych.

Gościem specjalnym w pierwszym dniu imprezy była Pani Wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba, która objęła swoim patronatem akcje. Podczas przerw między występami o profilaktyce mówili też: Robert Orzeszko - konsultant wojewódzki badań profilaktycznych, Anna Piorun - przewodnicząca włoszczowskiej filii Świętokrzyskiego Klubu Amazonki, Aneta Jaszewska - przedstawiciel firmy Avon Polska.

Zarówno w piątek jak i w sobotę w namiocie rozdawalismy kobietom ulotki na temat bezpłatnych badań profilaktycznych jak również ankiety na temat badań piersi i cytologii. Rozdano ponad 800 szt ankiet. W zamian za udział w ankiecie, w pierwszym i drugim dniu imprezy, przed koncertami gwiazd odbywało się losowanie nagród. Na pytania kobiet odpowiadał też bezpośrednio przy stoisku Pan Robert Orzeszko - konsultant wojewódzki badań profilaktycznych.
Nie bójmy się badań i róbmy je systematycznie, tylko wtedy przyniosą one efekty w postaci zmniejszonej ilości zachorowań!

 

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-czwartek
8.00 - 16.00

piątek
8.00 - 14.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 666 388 834
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063