• Start
  • Usługi
  • Odzyskaj podatek z zagranicy

Jeśli pracowałeś legalnie za granicą, to możesz starać się o zwrot w danym kraju nadpłaconego podatku dochodowego.

Pomagamy odzyskać podatek zapłacony w następujących krajach:

Flagi państw, z których CKWB pomaga odzyskać podatek

 

Kwota zwrotu zależy od dochodów, zaliczki na poczet podatku i rodzaju ulg podatkowych. Średni czas oczekiwania na zwrot wynosi od 4 do 6 miesięcy.

Pamiętaj, że jeżeli pracowałeś za granicą, w niektórych przypadkach powinneś rozliczyć dochody zagraniczne i złożyć zeznanie roczne PIT-36.

Jeśli chcesz wiedzieć jak jest w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami.

ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I ZROBIMY ZA CIEBIE ZEZNANIE!

ZGŁASZAJĄC SIĘ DO NAS, OTRZYMASZ BEZPŁATNĄ KALKULACJĘ TWOJEGO ZWROTU - BEZ ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ!

Osoba kontaktowa

Edyta Michalska

T:+48 604 918 339 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Edyta Michalska, Menadżer Działu KEP CKWB

Tłumaczenie przysięgłe Tłumaczenie zwykłe
Maksymalny rozmiar pliku to 10mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc, zip)

Akceptuję regulamin CKWB Treść regulaminu.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kompleksowego Wsparcia Biznesu Beata Kącka, ul. Jędrzejowska 79D, 29-100 Włoszczowa.

Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. 

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. 

Akceptuję przetwarzanie danych osobowych

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 41 39 41 028
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063