Dlaczego rozpoczęliśmy akcję profilaktyczną

W roku 2008 publikacją autorskiego kalendarza zatytułowanego: "Pierwsi w walce z rakiem piersi" rozpoczęliśmy akcje społeczną skierowaną do pracodawców. Zachęcamy w niej do organizowania badań dla swoich pracownic.Dlaczego się na to zdecydowaliśmy?
Na początku lat 90-tych prezydentowa Jolanta Kwaśniewska przeprowadzała kampanię profilaktyczną na rzecz walki z rakiem piersi. Ogromne bilbordy, spoty reklamowe w telewizji zachęcały do badań. Właścicielka biura Beata Kącka postanowiła zrobić swoim pracownicom na dzień kobiet niecodzienny prezent: zafundować badania USG piersi. Pomysł spodobał się paniom w firmie i tak od 2002 roku rokrocznie z okazji święta kobiet, badamy swoje piersi.
Już w pierwszych latach okazało się, że badania są potrzebne. Wykryto jedno poważne zachorowanie i kilkanaście mniej groźnych guzów. 
Właśnie dlatego postanowiliśmy podzielić się naszym doświadczeniami z innymi pracodawcami i namawiać ich do organizowania badań dla swoich pracownic.
Kalendarz na rok 2008 jest zaczątkiem społecznej akcji naszego biura. 

Tłumaczenie przysięgłe Tłumaczenie zwykłe
Maksymalny rozmiar pliku to 10mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc, zip)

Akceptuję regulamin CKWB Treść regulaminu.

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 41 39 41 028
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063