Dlaczego rozpoczęliśmy akcję profilaktyczną

W roku 2008 publikacją autorskiego kalendarza zatytułowanego: "Pierwsi w walce z rakiem piersi" rozpoczęliśmy akcje społeczną skierowaną do pracodawców. Zachęcamy w niej do organizowania badań dla swoich pracownic.Dlaczego się na to zdecydowaliśmy?

Walka z rakiem na Dniach Włoszczowy

W dniach 29-30 sierpnia 2008 na włoszczowskim stadionie odbyły się organizowane przez Urząd Gminy we Włoszczowie Dni Włoszczowy. W tym roku przyświecało im hasło: "Włoszczowa ma haka na raka", bowiem podczas imprezy wspólnie z urzędem gminy namawialiśmy kobiety do badań profilaktycznych.

Czytaj dalej

Gala profilaktyczna w Kielcach

28 listopada 2008 r. o godz. 18.00 w kieleckim Hotelu "Łysogóry" Beata Kącka uczestniczyła w gali akcji edukacyjno-informacyjnej, wspierającej w roku 2008 programy profilaktyki raka piersi oraz raka szyjki macicy.

Czytaj dalej

Z ostatniego na pierwsze!

Według statystyki podanej na stronie Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego działającego przy Świętokrzyskim Centrum Onkologii na dzień 01-10-2010 powiat włoszczowski znajduje się na pierwszym miejscu w województwie pod względem przeprowadzonych badań profilaktycznych raka piersi jak również na pierwszym miejscu pod względem badań cytologicznych!

Czytaj dalej

Zatrzymaj się, przeczytaj, pomyśl...

Wojewoda świętokrzyski Bożentyna Pałka-Koruba wraz ze znanymi kobietami powiatu włoszczowskiego uczestniczyły w sesji zdjęciowej do plakatu profilaktycznego rozmieszczonego w całym powiecie włoszczowskim.

Czytaj dalej

Iza Kuna-twarzą akcji profilaktycznej

Na zaproszenie Beaty Kąckiej do włoszczowskiego Domu Kultury 12 marca 2011 r. przyjechała IZA KUNA. Jaką jest aktorką, pisarką, kobietą i matką dowiedzieliśmy się podczas babskich pogaduch, imprezy profilaktycznej skierowanej do Kobiet z okazji Ich święta. 

Czytaj dalej

Tłumaczenie przysięgłe Tłumaczenie zwykłe
Maksymalny rozmiar pliku to 10mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc, zip)

Akceptuję regulamin CKWB Treść regulaminu.

Administratorem danych osobowych jest Centrum Kompleksowego Wsparcia Biznesu Beata Kącka, ul. Jędrzejowska 79D, 29-100 Włoszczowa.

Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz marketingu produktów własnych (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. 

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu. 

Akceptuję przetwarzanie danych osobowych

GDZIE JESTEŚMY

Ul. Jędrzejowska 79d
29-100 Włoszczowa

KIEDY JESTEŚMY

poniedziałek-piątek
8.00 - 16.00

ZADZWOŃ NAPISZ

+48 41 39 41 028
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CKWB BEATA KĄCKA

NIP 656 146 08 19
REGON 292848063